Активними були вихідні у Дитячій музичній школі № 4 Печерського району. Потужна чудова команда викладачів-однодумців, талановиті діти, зацікавлені батьки. Сьогодні це справжній осередок мистецької любові до музики, розвитку майстерності, відкриття нових зірочок, створення фантастичних проектів. Кожен захід – це спражнє свято для виконавців і відвідувачів, за яким стоїть титанічна робота колективу, надзвичайно важлива робота.
Свідченням цього є прекрасний концерт учнів викладача джазової композиції Олексія Прощенкова, приурочений до Міжнародного дня джазу. В програмі заходу прозвучали твори композитора сучасності, видатного джазового клавішника і піаніста, аранжувальника Гербі Генкока – квітневого іменинника, якому нещодавно виповнилося 84 роки, у неймовірному виконанні учнів та вчителів школи. Шанувальникам джазу було представлено неповторну музичну ауру, атмосферу живого дружнього спілкування, креативність, як від стильного одягу учасників та тонкого відчуття джазової стилістики, так і до гармонійного спільного музикування дітей і викладачів.
Справжня феєрія звуків заполонила простір школи під час концертної програми «Мелодії весни» учениць викладачки з класу арфи Діани Корчинської. Звуки арфи зачарували усіх присутніх та створили незабутній поетично-творчий настрій. Адже талановиті артистки-арфістки наповнили яскравою образністю, палітрою позитивних емоцій кожен твір, і відповідно кожне серце глядача.
Війна, щоденний темп життя та несприятливі умови можуть створювати стрес, який негативно впливає на наше фізичне та психічне здоров’я. У світі, де стрес стає невід’ємною частиною багатьох людей, музика виявляється могутньою пігулкою, здатною врятувати від напруги та відновити гармонію.
З початком повномасштабної війни стало очевидним, що для українців стали важливими не лише рідна мова, але й патріотичні пісні. Ці музичні твори стали втіленням суму та переживань, піднімали настрій та надихали не сходити з шляху боротьби.
Україна, перебуваючи під впливом воєнних подій, виявила справжню міць свого музичного спадку, використовуючи його як засіб висловлення та силу в обличчі війни.
За інформацією Відділу культури Печерської РДА